Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Urządzenia dla firm budowlanych

Dom Data publikacji - 26 stycznia 2023 Autor - Redakcja domdekoracje.com.pl
Urządzenia dla firm budowlanych


Usługi remontowo-budowlane należą do często poszukiwanych przez różnych inwestorów. Solidna firma budowlana potrzebuje dobrego i niezawodnego sprzętu.

Agregaty tynkarskie oferowane przez firmę Małek Agregaty to urządzenia, które mogą przyspieszyć prace remontowe i budowlane.

Firma Małek Agregaty

Rodzinna firma Małek produkuje własne agregaty do mechanicznego nakładania tynków wewnętrznych i elewacyjnych. Prowadzi także serwis agregatów tynkarskich. 

Firma posiada sklep internetowy, gdzie oprócz agregatów tynkowych można znaleźć agregaty malarskie oraz bogaty wybór innych urządzeń i części oraz podzespołów do nich.

Firma Małek Agregaty zajmuje się usługami z zakresu projektowania i wykonywania konstrukcji metalowych na zamówienie. Zajmuje się obróbką mechaniczną, toczeniem, frezowaniem i cyfrowym gięciem rur. Usługi świadczone są dzięki nowoczesnym urządzeniom tworzącym park maszyn.

 Do czego służą agregaty tynkarskie?

Agregaty tynkarskie są stosowane tam, gdzie na dużej powierzchni trzeba położyć tynk, zaprawę  lub cement. Urządzenia zastępują czasochłonne ręczne nakładanie tych materiałów. Zautomatyzowanie robót budowlanych pozwala na szybsze wykonywanie prac i dotrzymywanie terminów inwestorskich.

Agregaty tynkarskie służą do mechanicznego nakładania tynku w sposób ciągły. Przy pomocy agregatu nakłada się tynki suche i mokre. Masę tynkarską rozdrabnia się w agregacie i aplikuje na ściany przy pomocy węża. Użycie agregatu gwarantuje dokładność i efektywność pracy tynkarza.

Jakie tynki można nakładać przy pomocy agregatów?

Agregaty tynkarskie służą do nakładania tynków mokrych i suchych. Agregatów używa się do nakładania tynków gipsowych, gipsowo-wapiennych, wapiennych, wapienno- cementowych, tłumiących, a także do cementu, zapraw i wylewek maszynowych.

Do suchych pomieszczeń polecane są tynki gipsowe. Nakładane agregatem tynkarskim dają możliwość uzyskania gładkich ścian, które nadają się do malowania i tapetowania.

Do wilgotnych pomieszczeń stosuje się tynki cementowo-wapienne, które mają właściwości przepuszczania pary. Zaprawy takie oddychają i zapobiegają gromadzeniu się wilgoci. Jest to tynk charakteryzujący się wysoką odpornością na uszkodzenia, odpowiedni do położenia płytek ceramicznych. Zaprawę cementowo-wapienną nakłada się przy pomocy agregatu i ręcznie.

Przy wyborze tynków elewacyjnych warto sprawdzić, jakie są zalecenia producenta związane z nakładaniem. nie wszystkie tynki zewnętrzne przeznaczone są do nakładania przy użyciu agregatów tynkarskich.

Jak powstaje tynk z agregatu?

Mieszanka tynku powstaje przez wymieszanie suchej zaprawy rozdrobnionej w wodzie w agregacie tynkarskim. Urządzenie musi być podłączone do prądu i wody. zaprawa o właściwej konsystencji jest następnie pompowana do dyszy wylotowej. Mieszanka poprzez końcówkę natryskową aplikowana jest na zewnątrz na ścianę lub sufit.

Agregaty tynkarskie wytwarzają tynk o charakterystycznych cechach, odróżniających je od tynków przygotowywanych ręcznie. Tynki z agregatu są gładkie, równomierne, mają jednolitą konsystencję i nie wymagają poprawek.

Gdzie znaleźć odpowiednie agregaty tynkarskie?

Agregaty tynkarskie znajdują się w ofercie sklepu internetowego firmy Małek Agregaty. Firma handluje sprzętem zaprojektowanym i wytwarzanym przez siebie. Oferuje także usługi serwisowe.

W ofercie są agregaty agregaty tynkarsko-szpachlarskie i agregaty do tynków elewacyjnych. Firma poleca agregat M-4 MAX, który jest urządzeniem z Certyfikatem Europejskim.

Wszystkie urządzenia na stronie sklepu mają dokładne specyfikacje.

Urządzenia dla firm budowlanych

Redakcja domdekoracje.com.pl

Witajcie na naszym blogu, gdzie zespół naszych ekspertów z obszarów dekoracji, domu, wnętrz i ogrodu łączy pasję do tworzenia harmonijnych przestrzeni, pełnych inspiracji i estetycznych rozwiązań. Razem z nami odkryjecie nie tylko najnowsze trendy w dziedzinie dekoracji i aranżacji, ale także praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia funkcjonalnych i pięknych miejsc do życia. Dołączcie do naszej społeczności, aby razem kształtować wyjątkowe wnętrza, pełne charakteru i osobistego stylu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

fotowoltaika